Yhteystiedot

Pohjois-Suomen Kiinteistöyhdistys ry

Kirkkokatu 53  90100 OULU
pohjois-suomi@kiinteistoliitto.fi

 

 

 


 


Toiminnanjohtaja
Johanna Laitala
040 1498 398
johanna.laitala@kiinteistoliitto.fi

Järjestösihteeri
Merja Kokko
040 4854 311
merja.kokko@kiinteistoliitto.fi

 

Yhdistyksen hallitus

Puheenjohtaja:

Anne Karhula,  toimitusjohtaja
Sähköposti: anne.karhula@karhulat.fi

1. varapuheenjohtaja:
Mauri Niemelä, toimitusjohtaja, isännöitsijä
Sähköposti: mauri.niemela@oit.fi

2. varapuheenjohtaja:
Veikko Roininen, hallituksen puheenjohtaja, insinööri
Sähköposti: veikko.roininen@gmail.com

Jäsenet:

Aaro Paakkola, kiinteistöneuvos
Sähköposti: aaro.paakkola@suomi24.fi

Tiina Valkama, hallituksen puheenjohtaja, yrittäjä
Sähköposti: tiina.valkama@kodinkunnas.fi

Juha Ryynänen, asianajaja, varatuomari
Sähköposti: asianajaja@juharyynanen.fi

Jari Kröger, hallituksen puheenjohtaja, toimitusjohtaja
Sähköposti: jari.kroger@pskiinteisto.fi

Markku Holopainen,  hallituksen puheenjohtaja, ekonomi
Sähköposti:markku.holopainen@mail.suomi.net

Heikki Kuru, toimitusjohtaja, isännöitsijä
Sähköposti:heikki.kuru@op.fi

Pekka Luoto, eläkeläinen, RI, KTM
Sähköposti: pekka.luoto@gmail.com

Pasi Orava, hallituksen puheenjohtaja, vuokranantaja
Sähköposti: pasi.orava@vuokranantajat.fi