Yhteystiedot

Pohjois-Suomen Kiinteistöyhdistys ry

Kirkkokatu 53  90100 OULU
pohjois-suomi@kiinteistoliitto.fi

 

 

 


 


Toiminnanjohtaja
Johanna Laitala
040 1498 398
johanna.laitala@kiinteistoliitto.fi

Kuva

Järjestösihteeri
Maarit Laikola
040 4854 311
maarit.laikola@kiinteistoliitto.fi

 

Yhdistyksen hallitus


Aaro Paakkola kiinteistöneuvos puheenjohtaja

Puheenjohtaja:
Aaro Paakkola, kiinteistöneuvos
Sähköposti:aaro.paakkola@suomi24.fi

1. varapuheenjohtaja:
Mauri Niemelä, toimitusjohtaja, isännöitsijä
Sähköposti: mauri.niemela@oit.fi

2. varapuheenjohtaja:
Veikko Roininen, hallituksen puheenjohtaja, koneinsinööri
Sähköposti: veikko.roininen@gmail.com

Jäsenet:

Tiina Valkama, hallituksen puheenjohtaja, yrittäjä
Sähköposti: tiina.valkama@kodinkunnas.fi

Anne Karhula, hallituksen puheenjohtaja, toimitusjohtaja
Sähköposti:anne.karhula@karhulat.fi

Juha Ryynänen, asianajaja, varatuomari
Sähköposti: asianajaja@juharyynanen.fi

Jari Kröger, hallituksen puheenjohtaja, toimitusjohtaja
Sähköposti: jari.kroger@pskiinteisto.fi

Martti Hekkanen, TkL, ammattikorkeakoulun lehtori
Sähköposti: martti.hekkanen@oamk.fi

Antero Isokoski, hallituksen puheenjohtaja, toimitusjohtaja
Sähköposti: antero.isokoski@vestia.fi

Markku Holopainen,  hallituksen puheenjohtaja, ekonomi
Sähköposti:markku.holopainen@mail.suomi.net

Jorma Vuorma, toimitusjohtaja, isännöitsijä
Sähköposti:jorma.vuorma@isannointivuorma.fi

Heikki Kuru, toimitusjohtaja, isännöitsijä
Sähköposti:heikki.kuru@op.fi